25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Sandberg, Tom (1953-2014)
Uten tittel (Fly) 2004

C-print
80x100
Signert og datert nede t.h.: Tom Sandberg 2004 Nummerert nede t.v.: 8-15

Hjulene maskert, flyet synes å sveve rett over bakken.

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 80 000–100 000 USD 9 800–12 200 EUR 8 400–10 600