Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Sandberg, Tom(1953-2014)
Uten tittel (Fly) 2004

C-print
80x100
Signert og datert nede t.h.: Tom Sandberg 2004 Nummerert nede t.v.: 8-15

Hjulene maskert, flyet synes å sveve rett over bakken.

Vurdering
NOK 80 000–100 000USD 9 800–12 200EUR 8 400–10 600

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00