Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Komposisjon 1967

Gouache på papir, lysmål
29x40
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 67.

Påtegnet med dedikasjon nede t. v.: "Til Finn med takk for Maihaugen. 7/9 67".
Pågegnet på baksiden av innrammingen: "Til Finn Det er snakk-det Ibsen sier- "Den står sterkest som står alene." Det sa han først da han hadde fått nogen medaljer under skjegget. Vennen Jakob.".

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 400EUR 1 600–2 100

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000