Katalog
25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Krohg, Per (1889-1965)
Kvinne mater måker 1956

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg -1956

Kommer for salg torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 800–2 400 EUR 1 600–2 100

Gi forhåndsbud