Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Krohg, Per(1889-1965)
Kvinne mater måker 1956

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg -1956

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 400EUR 1 600–2 100

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000