Krohg, Per(1889-1965)
Kvinne mater måker 1956
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg -1956
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 400EUR 1 600–2 100
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
65x81
Vurdering