Fjell, Kai(1907-1989)
Ung pike, UTGÅR
Fargelitografi, lysmål
38x30
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 200/nr. 6.
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 400EUR 1 600–2 100
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Fargelitografi, lysmål
38x30
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering