25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Fjell, Kai (1907-1989)
Ung pike, UTGÅR

Fargelitografi, lysmål
38x30
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: 200/nr. 6.

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 800–2 400 EUR 1 600–2 100