Katalog
25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Onsager, Søren (1878-1946)
Fra Hovedøen 1921

Olje på lerret
39x48
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Hovedöen 6/8 21. S. O.

Signert på baksiden, på blindrammen: "Sören Onsager".

Kommer for salg torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 800–2 400 EUR 1 600–2 100

Gi forhåndsbud