Toulouse-Lautrec, Henri(1864-1901)
Portrett av en skuespillerinne
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
39x31,5
Usignert
Signert i stenen: HTL
Påtegnet med blyant nede t.h.: Granier
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 700–4 900EUR 3 200–4 200
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 26 000