25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Toulouse-Lautrec, Henri (1864-1901)
Portrett av en skuespillerinne

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
39x31,5
Usignert

Signert i stenen: HTL
Påtegnet med blyant nede t.h.: Granier

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 700–4 900 EUR 3 200–4 200

Tilslag NOK 26 000