25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Sørensen, Henrik (1882-1962)
Sittende dame 1934

Kullstift på middels tynt gulhvitt papir, fiksert
38,5x30,5
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til min ven Krafft fra onkel HS 1934

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 800–1 100