Boll, Reinholdt(1825-1897)
Seilskuter til havs
Olje på lerret
62x94
Signert nede t.h.: Reinholdt Boll.
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 500EUR 1 600–2 100
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på lerret
62x94
Vurdering