25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Boll, Reinholdt (1825-1897)
Seilskuter til havs

Olje på lerret
62x94
Signert nede t.h.: Reinholdt Boll.

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 800–2 500 EUR 1 600–2 100

Tilslag NOK 11 000