Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Seilskuter til havs 1864
Olje på lerret
56x82
Signert nede t.v.: J: Bennetter.
Datert nede t.h.: 14/10 1864.
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 500EUR 1 600–2 100
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 22 000