25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Seilskuter til havs 1864

Olje på lerret
56x82
Signert nede t.v.: J: Bennetter.
Datert nede t.h.: 14/10 1864.

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 800–2 500 EUR 1 600–2 100

Tilslag NOK 22 000