25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Reusch, Helga Ring (1865-1944)
Fra Frankrike

Olje på lerret
24x35
Signert nede t.h.: H Ring

Antagelig signert og påtegnet noe utydelig med stedsbestemmelse av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "...rez endis (Frankrig) Helga Ring.". ("endis (Frankrig) Helga Ring" er sekundært forsterket med blå penn).

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000 USD 3 100–3 700 EUR 2 600–3 200