25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Bagge, Magnus Thulstrup (1825-1894)
Fjordlandskap, Vestlandet 1866

Olje på mahogniplate
29x41
Signert og datert nede på midten: Mgs. Bagge 1866

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000 USD 1 200–1 500 EUR 1 100–1 300