25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Thaulow, Frits (1847-1906)
Elvelandskap med pram og gående kvinne langs bredden 1876

Olje på lerret
44x83
Signert og datert nede t.v.: Frits Thaulow 1876.

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 80 000–100 000 USD 9 900–12 300 EUR 8 500–10 600

Tilslag NOK 75 000