25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Scheel, Signe (1860-1942)
Portrett av Sigrid Undset

Olje på lerret
46x33
Usignert

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Malt av Signe Schell ungdomsportret av Sigrid Undseth Frits Thaulows etterlatte samlinger.".

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600

Tilslag NOK 15 000