Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Scheel, Signe(1860-1942)
Portrett av Sigrid Undset

Olje på lerret
46x33
Usignert

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Malt av Signe Schell ungdomsportret av Sigrid Undseth Frits Thaulows etterlatte samlinger.".

Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000