25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Jæger, Tycho Christoffer (1819-1889)
Fra Førde 1852

Olje på papir, hengslet til plate
27,5x44
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: Förde Seet fra Halbrentsebacken d. 21. Octbr. 1852 TCJ.

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 500–1 800 EUR 1 300–1 600

Tilslag NOK 14 000