Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Jæger, Tycho Christoffer(1819-1889)
Fra Førde 1852

Olje på papir, hengslet til plate
27,5x44
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: Förde Seet fra Halbrentsebacken d. 21. Octbr. 1852 TCJ.

Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 500–1 800EUR 1 300–1 600

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 14 000