25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Dinet, Etienne Alphonse (1861-1929)
Gårdsrom med kone som feier

Olje på lerret
33x56
Signert nede t.h.: E. Dinet

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000–70 000 USD 6 200–8 600 EUR 5 300–7 400