25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Claus, Emile (1849-1924)
Kanal ved Astene, Belgia 1892

Olje på lerret
32x21
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.h.: A mon ami Fritz Thaulow en toute amitie Emile Claus 1892 Astene

(Til min venn Frits Thaulow med største vennlighet Emile Claus 1892 Astene). Astene er en provins i Øst-Flandern i Belgia.

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 500–3 700 EUR 2 100–3 200

Tilslag NOK 62 000