Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Ved Cadiz 1925
Olje på lerret
60x94
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen
Datert nede t.h.: 1925
Signert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "Ved Cadiz af Amaldus Nielsen".
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 900–7 400EUR 4 200–6 300
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00