25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Fjordlandskap med folkeliv

Olje på mahogniplate
32x42,5
Signert nede t.h.: HFGude

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 900–7 400 EUR 4 200–6 300