Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fjordlandskap med folkeliv

Olje på mahogniplate
32x42,5
Signert nede t.h.: HFGude

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 900–7 400EUR 4 200–6 300

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00