Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Dørnberger, Karl(1864-1940)
Søndagsandakt 1903

Olje på lerret
100x80
Signert, datert og stedsbestemt nede t.v.: C Dörnberger. 1903. Soon

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Söndagsandakt". Antagelig fra kunstnerens hjem i Soon.

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 500EUR 1 600–2 100

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00