25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Dørnberger, Karl (1864-1940)
Søndagsandakt 1903

Olje på lerret
100x80
Signert, datert og stedsbestemt nede t.v.: C Dörnberger. 1903. Soon

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Söndagsandakt". Antagelig fra kunstnerens hjem i Soon.

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 800–2 500 EUR 1 600–2 100