Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Kvinnelig skiløper i skjørt og vandrende mann med flosshatt 1905

Olje på lerret
55x39
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 05.

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 500EUR 1 600–2 100

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 26 000