Haaland, Lauritz(1855-1938)
Kvinnelig skiløper i skjørt og vandrende mann med flosshatt 1905
Olje på lerret
55x39
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 05.
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 500EUR 1 600–2 100
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 26 000