25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Kvinnelig skiløper i skjørt og vandrende mann med flosshatt 1905

Olje på lerret
55x39
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 05.

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 800–2 500 EUR 1 600–2 100

Tilslag NOK 26 000