25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Holbø, Kristen (1869-1953)
Rognetre 1926

Olje på lerret
50x40
Signert og datert nede t.v.: K Holbö 26

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: ""Rognetræ" K Holbö Lilleh."

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 700–1 000 EUR 600–800

Tilslag NOK 9 500