Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Holbø, Kristen(1869-1953)
Rognetre 1926

Olje på lerret
50x40
Signert og datert nede t.v.: K Holbö 26

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: ""Rognetræ" K Holbö Lilleh."

Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 700–1 000EUR 600–800

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 9 500