Holbø, Kristen(1869-1953)
Rognetre 1926
Olje på lerret
50x40
Signert og datert nede t.v.: K Holbö 26
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: ""Rognetræ" K Holbö Lilleh."
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 700–1 000EUR 600–800
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 9 500