25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Lundeby, Alf (1870-1961)
Kystlandskap, utsikt fra byfjellet Aksla mot vest i Ålesund 1921

Olje på lerret, oppklebet på plate
27x35
Signert og datert nede t.h.: Alf Lundeby 1921

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 700–1 000 EUR 600–800