Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Lundeby, Alf(1870-1961)
Kystlandskap, utsikt fra byfjellet Aksla mot vest i Ålesund 1921

Olje på lerret, oppklebet på plate
27x35
Signert og datert nede t.h.: Alf Lundeby 1921

Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 700–1 000EUR 600–800

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00