25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Sandberg, Einar (1876-1947)
Blomster i potte

Olje på lerret
52x47
Signert nede t.h.: Einar Sandberg.

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 700–1 000 EUR 600–800

Tilslag NOK 4 300