Sandberg, Einar(1876-1947)
Blomster i potte
Olje på lerret
52x47
Signert nede t.h.: Einar Sandberg.
Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 700–1 000EUR 600–800
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 4 300
Olje på lerret
52x47
Vurdering