Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Valstad, Otto(1862-1950)
Aften ved Arno 1913

Olje på lerret
90x70
Signert og datert nede t.v.: Otto Valstad -13

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen "Aften ved Arno".

Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 800–1 100

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000