25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Sandberg, Einar (1876-1947)
Fars gamle klaffebord

Olje på lerret
55x70
Signert nede t.h.: Einar Sandberg.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 500–700 EUR 400–600