25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Jorde, Lars (1865-1939)
Fra mitt vindu, Skogstad, Valdres 1930

Olje på plate
49x42
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde. 30

Signert, datert og påtegnet av kunstneren på baksiden av platen: "Fra mit vindue paa Skogstad i övre Valdres Lars Jorde 22/7-30".

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600