Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Vase 1971
Klart og blågrønt glass
H: 9 cm.
Signert og datert under: BM 71
Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–400EUR 200–300
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Klart og blågrønt glass
H: 9 cm.
Vurdering