Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Vase 1971

Klart og blågrønt glass
H: 9 cm.
Signert og datert under: BM 71

Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–400EUR 200–300

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00