25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Motzfeldt, Benny (1909-1995)
Vase 1971

Klart og blågrønt glass
H: 9 cm.
Signert og datert under: BM 71

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000–3 000 USD 200–400 EUR 200–300