Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Utsikt mot Ransholmen, Justøy 1953

Olje på plate
38x45,5
Signert og datert nede t.h.: Storstein -53

Signert, datert og stedsbestemt på baksiden av platen: "Utsigt mot Ransholmen Justøy -53 Storstein".

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–900EUR 500–700

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000