25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Storstein, Aage (1900-1983)
Utsikt mot Ransholmen, Justøy 1953

Olje på plate
38x45,5
Signert og datert nede t.h.: Storstein -53

Signert, datert og stedsbestemt på baksiden av platen: "Utsigt mot Ransholmen Justøy -53 Storstein".

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 600–900 EUR 500–700

Tilslag NOK 6 000