Storstein, Aage(1900-1983)
Utsikt mot Ransholmen, Justøy 1953
Olje på plate
38x45,5
Signert og datert nede t.h.: Storstein -53
Signert, datert og stedsbestemt på baksiden av platen: "Utsigt mot Ransholmen Justøy -53 Storstein".
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–900EUR 500–700
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000