Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Deberitz, Per(1880-1945)
Skjærgårdslandskap 1944

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz -44.

Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 500–1 800EUR 1 300–1 600

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 16 000