25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Revold, Axel (1887-1962)
Åkerlandskap med hus 1919

Olje på lerret
52x63
Signert nede t.h.: Revold

Signert og datert med blyant nede t.h.: AR 19
Signert og påtegnet noe utydelig nede t.v.: AJ (?)R (Kunstnerens fulle navn var Axel Julius Revold).

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 800–1 100

Tilslag NOK 21 000