25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Berg, Gunnar (1863-1893)
Fiskevær, Lofoten 1888

Olje på lerret, oppklebet på plate
30x58
Signert og datert nede t.h.: Gunnar Berg 10 Apr 88

Lerretet har en vertikal skjøt i høyre del av bildet.

UTSTILT:

Oslo Kunstforening 1934, kat.nr. ?

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 700–4 900 EUR 3 200–4 200

Tilslag NOK 42 000