25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Krohn, Xan (1882-1959)
Havneparti

Olje på lerret
80x67
Signert nede t. v.: Xan Krohn

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 500–1 800 EUR 1 300–1 600

Tilslag NOK 33 000