25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Seilskute ved en varde 1927

Olje på lerret
68x122
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1927.

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 900–7 400 EUR 4 200–6 300

Tilslag NOK 40 000