25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Vigeland, Gustav (1869-1943)
Kvinne mellom to menn

Tresnitt, lysmål
49,5x32 Arket: 50x32,5
Signert nede t.h.: Gustav Vigeland

Stemplet under trykket nede t.h.: Eneret G. V. Oslo Kommune. (Gustav Vigeland hadde fra 1921 en avtale med Oslo Kommune og begynte å stemple trykkene, men han solgte dem etterpå, det var m.a.o. Vigeland som kunne gjøre med trykkene som han ville).

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000 USD 400–600 EUR 300–500

Tilslag NOK 11 500