Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Vigeland, Gustav(1869-1943)
Kvinne mellom to menn

Tresnitt, lysmål
49,5x32 Arket: 50x32,5
Signert nede t.h.: Gustav Vigeland

Stemplet under trykket nede t.h.: Eneret G. V. Oslo Kommune. (Gustav Vigeland hadde fra 1921 en avtale med Oslo Kommune og begynte å stemple trykkene, men han solgte dem etterpå, det var m.a.o. Vigeland som kunne gjøre med trykkene som han ville).

Vurdering
NOK 3 000–5 000USD 400–600EUR 300–500

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 11 500