25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Vann, vind 1977

Akvarell på papir, lysmål
25x17
Signert med blyant oppe t.v.: Frans W Signert noe utydelig nede t.h.: F W

Datert nede t.v.: 26 6 77
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av innrammingen: "Vand, vind F W".

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 800–1 100

Tilslag NOK 7 000