Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Vann, vind 1977

Akvarell på papir, lysmål
25x17
Signert med blyant oppe t.v.: Frans W Signert noe utydelig nede t.h.: F W

Datert nede t.v.: 26 6 77
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av innrammingen: "Vand, vind F W".

Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 800–1 100

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 7 000