25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Mortefiske 1884

Olje på lerret
57,5x77,5
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 84.

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 90 000–110 000 USD 11 100–13 600 EUR 9 500–11 600

Tilslag NOK 65 000 med forbehold