Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Mortefiske 1884

Olje på lerret
57,5x77,5
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 84.

Vurdering
NOK 90 000–110 000USD 11 100–13 600EUR 9 500–11 600

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00