Sinding, Otto(1842-1909)
En slåsskamp, Lofoten
Olje på lerret
49x37
Signert nede t.h.: Otto Sinding.
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 700EUR 2 100–3 200
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 37 000
Olje på lerret
49x37
Vurdering