25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Midnatt

Radering trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
61x78, Lysmål: 51x67,5
Signert og datert i trykket nede t.h.: Sohlberg 1914. Signert nede t.h.: Sohlberg.

Påtegnet nede t.v.: Kunstnertrykk. Påtegnet nede på midten: "Midnatt".

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–25 000 USD 2 500–3 100 EUR 2 100–2 600

Tilslag NOK 20 000