Berg, Gunnar(1863-1893)
Nordlandsjekt under seil
Blyant og akvarell på skissepapir
8,3x11,3
Usignert
Er antagelig fra en skissebok som har tilhørt kunstneren Gunnar Berg (1863-1893).
Proveniens:
Maleren Gunnar Bergs familie.
Vurdering
NOK 1 500USD 200EUR 200
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 1 200