25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Kvinne og hund utenfor stakittgjerde 1887

Olje på lerret
32x41
Signert og datert nede t.v.: Gerh. Munthe. 1887.

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 700–4 900 EUR 3 200–4 200

Tilslag NOK 34 000