Munthe, Gerhard(1849-1929)
Kvinne og hund utenfor stakittgjerde 1887
Olje på lerret
32x41
Signert og datert nede t.v.: Gerh. Munthe. 1887.
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 700–4 900EUR 3 200–4 200
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 34 000