25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Vinter, ettermiddag

Olje på lerret
28x44
Signert nede t.h.: G. Munthe.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Vinter Eftermiddag -Gård."

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 500–3 700 EUR 2 100–3 200

Tilslag NOK 15 000