Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Berg, Gunnar(1863-1893)
Fisker fra Lofoten, brystbilde

Blyant på skissepapir
8,3x10,9, Lysmål: 8x10,5
Usignert

Tegning fra fiskevær i Lofoten og mannshode i profil med åpen munn på baksiden av arket. Er antagelig fra en skissebok som har tilhørt kunstneren Gunnar Berg (1863-1893).

Proveniens:

Maleren Gunnar Bergs familie.

Vurdering
NOK 1 500USD 200EUR 200

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 1 200