25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Berg, Gunnar (1863-1893)
Fisker fra Lofoten, brystbilde

Blyant på skissepapir
8,3x10,9, Lysmål: 8x10,5
Usignert

Tegning fra fiskevær i Lofoten og mannshode i profil med åpen munn på baksiden av arket. Er antagelig fra en skissebok som har tilhørt kunstneren Gunnar Berg (1863-1893).

PROVENIENS:

Maleren Gunnar Bergs familie.

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 500 USD 200 EUR 200

Tilslag NOK 1 200