25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Sinding, Sigmund (1875-1936)
Interiør med lesende pike

Olje på plate
61x49
Signert nede t.h.: Sigmund Sinding

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000 USD 1 200 EUR 1 100

Tilslag NOK 12 000