25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Vannet, øy, skyer 1977

Akvarell på papir, lysmål
17x25
Signert og datert nede t.h.: F W 16 7 77

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av innrammingen: "Vannet. Øy. Skyer. F W".

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 700–1 000 EUR 600–800

Tilslag NOK 5 000