25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Sydlandsk landskap med hus

Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: Weidemann

Dedikasjon nede t.v.: Til Kari - Kersti og Arthur

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000 USD 900–1 100 EUR 700–1 000

Tilslag NOK 6 000