Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap med losskøyte
Olje på lerret
80x98
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 700–4 900EUR 3 200–4 200
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
80x98
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering