25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Uchermann, Karl (1855-1940)
Tiggende Schnauzer

Olje på lerret
71x53
Signert nede t.v.: Karl Uchermann

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 700–4 900 EUR 3 200–4 200