Berg, Gunnar(1863-1893)
Fiskevær, Lofoten
Blyant på skissepapir
10,5x16,8, Lysmål: 10x16,5
Usignert
Tegning av dampskip med seil, ant. fra fiskevær i Lofoten også på baksiden av arket. Er antagelig fra en skissebok som har tilhørt kunstneren Gunnar Berg (1863-1893).
Proveniens:
Maleren Gunnar Bergs familie.
Vurdering
NOK 1 500USD 200EUR 200
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00