Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Landskap 1980

Akvarell, lysmål
24x37,5
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 80

Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 800–1 100

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00